Союз болгарських місцевих органів влади Чорного моря(UBBSLA)

Про UBBSLA

Союз болгарських місцевих органів влади Чорного моря (UBBSLA) – є об’єднанням 21 міста, розташованого уздовж чорноморського узбережжя Болгарії, що нараховує понад 1 млн. жителів в цілому. UBBSLA координує діяльність у сфері місцевого самоврядування, енергоефективності, туризму, культури, транспорту, екології та сталого розвитку.

Сфери спеціальної експертизи та компетенції включають транскордонне та міжрегіональне співробітництво; технічна допомога; агітація; управління проектами; професійної підготовки та освіти. UBBSLA має значний досвід в організації конференцій, дискусійних форумів, кампаній і семінарів регіонального, національного та міжнародного рівня. З 2002 року в рамках UBBSLA був створений навчальний центр, де проводяться тренінги та ініціативи з розбудови спроможності на конкретні потреби муніципалітетів. У 2006 році Союз був сертифікований відповідно до ISO 9001: 2000 для ефективного управління якістю.

Починаючи з 2009 року UBBSLA – це структура, що підтримує Пакт, і надає технічну допомогу та коучинг для підтримки процесу місцевого енергетичного та кліматичного планування.

Контакти

UBBSLA

Varna 9000, BG 67A Osmi Primorski Polk Blvd.

+359 888 601500

e-mail: office@ubbsla.org

www.ubbsla.org