Партнери

Union-of-Bulgarian-Black-Sea-Local-Authorities

Союз болгарських місцевих органів влади Чорного моря(UBBSLA)

 Союз болгарських місцевих органів влади Чорного моря (UBBSLA) – є об'єднанням 21 міста, розташованого уздовж чорноморського узбережжя Болгарії, що нараховує понад 1 млн. жителів в цілому. UBBSLA координує діяльність у сфері місцевого самоврядування, енергоефективності, туризму, культури, транспорту, екології та сталого розвитку.

actie (1)

Агентство транскордонного співробітництва та європейської інтеграції (ACTIE)

ACTIE - це організація з більш ніж 14-річним досвідом, придбаним у діях, ініціативах і проектах, впроваджених з моменту її створення в 2004 році. АCTIE - це асоціація з широким спектром діяльності, в той час як її члени та волонтери з різних напрямків підготовки та проблем, різного віку та освіти.  

logo_ECICC_PDF

Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради (ECICC)

Створений для здійснення виконавчих функцій та повноважень місцевого самоврядування, визначених Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Європейською хартією місцевого самоврядування та іншими законами України, є головним розпорядником коштів міського бюджету.

orestiada-logo

Муніципалітет Орестіада, Греція

Муніципалітет Орестіади розташований у північній частині Греції і належить до префектури Еврос в Македонії та Фракії. Він сусідає з Болгарією та Туреччиною і займає загальну площу 955,6 км2, в той час як вона складається з 43 населених пунктів, а населення - 37,695 жителів (перепис 2011). 

nalag

Національна асоціація місцевих органів влади Грузії (NALAG)

 NALAG є неурядовою, некомерційною та неполітичною організацією, яка має на меті подальший розвиток системи місцевого самоврядування; розвиток демократії на місцевому рівні; децентралізація державної влади по всій країні; розвиток інститутів місцевого самоврядування.

Logo-Euroregiunea-Dunarea-de-Jos-1 - Copy

Асоціація транскордонного співробітництва Нижнього Дунаю (ACTEDJ)

ACTEDJ є виконавчою управлінською структурою Єврорегіону «Нижній Дунай», заснованої в 1998 році підрозділами державного управління Румунії (Ради округів Тулча, Браїла, Галац), Республіки Молдова (Кагульський і Кантемірський райони) та України (обласна державна адміністрація, Обласна рада Одеської та Ренської районної ради).