Муніципалітет Орестіада, Греція

Про Муніципалітет Орестіада

Муніципалітет Орестіади розташований у північній частині Греції і належить до префектури Еврос в Македонії та Фракії. Він сусідає з Болгарією та Туреччиною і займає загальну площу 955,6 км2, в той час як вона складається з 43 населених пунктів, а населення – 37,695 жителів (перепис 2011). Місто Орестіада було засноване біженцями, що прибувають головним чином з Карагату і більш широкого регіону Туреччини. Нова Орестіада була офіційно заснована 12 серпня 1923 року, що стало найновішим містом у Греції.

Взаємозв’язок з трьома транзитними станціями / митними пунктами Болгарії та Туреччини та близькість до значних балканських напрямків, роблять її європейським транскордонним місцем інтенсивної мобільності з понад 2.500.000 пасажирів на рік.

Первинний сектор є найважливішим фактором району, головним чином у сільському господарстві та тваринництві. Землю обробляють головним чином для бавовни, кукурудзи, цукрових буряків, зернових, соняшнику та винограду. У той же час було розпочато вирощування нових продуктів у динамічних секторах, таких як спаржа, овочеві види, садівництво, бджільництво. Крім того, в цьому районі культивуються відомі та поживні продукти, такі як часник, вироблений в Неа Висса, унікальні «кавурми», виготовлені в Орестіаді, унікальні фракійські «телеми» (особливий вид білого сиру) тощо.

Вторинний сектор включає фабрики / підприємства, які переробляють вироби з кормової фуражі, такі як цукрові буряки (виробництво цукру), часник, спаржа, овочі, молоко, м’ясо та виноград (вино, «ципуро»). Крім виробництва безалкогольних напоїв, будівельних матеріалів, віників і пластмас, а також сільськогосподарської техніки. Водночас у місті Орестіада існує індустріальний парк (Закон 2545/97). Третинний сектор включає оптову та роздрібну торгівлю, готелі, ресторани, розважальні заклади. Слід також зазначити, що в Орестіаді є компанії китайських інтересів, що діють на ринку.

Університет Демокріта в Фракії працює в Школі сільськогосподарських наук і лісівництва в Орестіаді. Зокрема, Департамент аграрного розвитку та Департамент лісового господарства та охорони навколишнього середовища та природних ресурсів. Муніципалітет Орестіади впродовж останніх років встановив волоконно-оптичну мережу довжиною 21,950 м, об’єднавши державні органи району.

Крім того, в околицях Орестіади можна відвідати похоронну могилу в «Мікрі Доксипара – Зоні» (1 ст. Н.е.), «Петрота» (село з традицією видобутку каменю), «Археологічне виховання». Spilaio ”, зона відпочинку біля річки Ардас в Кастанії, де в останній тиждень липня проходить Фестиваль Ардаса.

Нарешті, унікальне природне середовище області, особливості флори і фауни, значні культурні джерела, традиції тощо складають основні елементи альтернативних форм туризму, таких як екотуризм, геотуризм, культурний та релігійний туризм, освітній туризм, туризм пригод тощо.

Контакти

The Municipality of Orestiada

Leoforos Vasileos Konstantinou 9-11, Orestias 682 00, Greece

+30 25523 50300