Національна асоціація місцевих органів влади Грузії (NALAG)

Про NALAG

Національна асоціація місцевих органів влади Грузії (NALAG) є неурядовою, неприбутковою та неполітичною організацією, яка об’єднує всі органи місцевого самоврядування.

NALAG має на меті подальший розвиток системи місцевого самоврядування; розвиток демократії на місцевому рівні; децентралізація державної влади по всій країні; розвиток інститутів місцевого самоврядування.

Національна асоціація місцевих органів влади Грузії була створена спільною ініціативою Ради Європи та Європейської Комісії 17 грудня 2004 року. 600 делегатів з усіх рівнів самоврядування (села, громади, міста та міста) були запрошені на засновницький конгрес NALAG. Делегати затвердили Статут NALAG і обрали його Президента і Правління. Багато міжнародних організацій були залучені до процесу заснування.

Основними завданнями Національної асоціації місцевих органів влади Грузії є:

  • Захищати інтереси органів місцевого самоврядування на національному та міжнародному рівнях;

Сприяти розвитку місцевої демократії в Грузії;

  • Співпрацювати з центральними органами влади з питань децентралізації;
  • Забезпечувати компетентні служби органами самоврядування;
  • Сприяти підвищенню кваліфікаційного рівня державних службовців та виборних посадових осіб органів місцевого самоврядування та забезпечити соціальні гарантії;

• Виявляти проблеми місцевого самоврядування та взаємозв’язок органів місцевого самоврядування, узагальнення / впровадження існуючого практичного досвіду та досягнень;

Контакти

NALAG

142, A. Beliashvili Str., 0159, Tbilisi, Georgia

+995 32 272 6734