Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради

Про Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради

Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради – виконавчий орган, який був створений Ізмаїльською міською радою для здійснення виконавчих функцій та повноважень місцевого самоврядування, визначених Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Європейською хартією місцевого самоврядування та іншими законами України, будучи головним розпорядником коштів міського бюджету, має власні (самоврядні) повноваження у сферах соціально-економічного та культурного розвитку, планування та обліку.

Виконавчий комітет є виконавчим органом міської ради, він підзвітний, а питання реалізації делеговані уповноваженим органам виконавчої влади – підконтрольним відповідним органам державної влади.

Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради є дуже активним у пошуку та залученні зовнішніх коштів та грантів. У 2016 році Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради заснував Комунальну організацію Ізмаїльської міської ради «Ізмаїльське управління інвестиційної підтримки». Вона створена з метою залучення інвестицій та полегшення реалізації проектів (грантів) в Ізмаїлі в соціально-економічній, науково-технічній, екологічній, культурній та інших сферах.

У 2016 році між містом Ізмаїл та Європейською ініціативою було підписано «Угоду мерів» для досягнення спільних цілей у сфері енергоефективності, захисту клімату та навколишнього середовища.

Інститут має спеціалізовані відділи та персонал з досвідом розробки та реалізації проектів транскордонного співробітництва, які працюють у різних сферах інтересів: менеджмент, економіка, сільське господарство, туризм, підприємництво, ІТ, маркетинг та комунікація.

Контакти

ECICC

Suvorov Ave, 62, Izmail, Odes'ka oblast, Ukraine, 68600

+380 4841 7 22 36