Третя транснаціональна зустріч в м.Ізмаїл, Україна

Третя транснаціональна зустріч відбулася у період 20-22 листопада 2019 року в м.Ізмаїлі в рамках проекту «GreeTHiS – Зелений туризм та історична спадщина – сходинка для розвитку Басейну Чорного моря», що фінансується Спільною операційною програмою «Басейн Чорного моря 2014-2020».

Цього разу Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради приймав партнерів проекту з Болгарії, Румунії, Грузії та Республіки Молдова. Під час заходу консорціум обговорив усі актуальні питання щодо реалізації проекту. Також було розроблено план майбутніх заходів та встановлені строки виконання найближчих завдань.

21 листопада 2019 року був організований міжнародний семінар «Розвиток зеленого, активного та історичного туризму в країнах Чорного моря». 39 представників місцевих органів державної влади, державних (службових) постачальників послуг, малого та середнього турістичного бізнесу, організацій підтримки бізнесу та інших зацікавлених осіб мали змогу ознайомитись з туристичним потенціалом, існуючими туристичними маршрутами, готелями, пам’ятками та туристичною інфраструктурою в країнах-партнерах проекту. Під час заходу були обговорені ідеї щодо майбутньої дорожньої карти (яка буде розроблена в рамках проекту), пропозиції аудиторії були прийняті до уваги штатом проекту.

partners transnational meeting _izmail

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Your email address will not be published.