Другий “Навчальний візит – D.T.2.3.1” в м.Ізмаїл, Україна

18 жовтня 2019 року, в м. Ізмаїл в рамках проекту «GreeTHiS – Зелений туризм та історична спадщина – сходинка для розвитку Басейну Чорного моря”, що фінансується Спільною операційною програмою «Басейн Чорного моря 2014-2020», зацікавленими сторонами (предстаіниками НУО, державних та комунальних установ, МСП, асоціацій) було відвідано Ізмаїльський музей О.В. Суворова як один із об‘єктів культурної спадщини.

Даний захід було організовано партнером проекту – Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради.

Музей О.В. Суворова в м. Ізмаїл є другим за значущістю колекцій після Санкт-Петербурзького музею О.В. Суворова, а будівля, в якій він розташовується, є пам‘яткою історії та архітектури XIX ст. До колекції музею входить понад 30 тис. експонатів, це – колекції обмундирування і спорядження російської і західно-європейських армій XVII-XX ст., живопис і графіка на тему російсько-турецьких воєн XVIII-XIX ст., предмети археології та побуду, нумізматика.

В рамках даного заходу стейколдери отримали можливість дізнатись про особливі історичні часи та історичних постатей регіону, а також оглянути маєток XIX століття.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Your email address will not be published.