Третій “Навчальний візит – D.T.2.3.1” в м.Ізмаїл, Україна

21 жовтня 2019 року в м. Ізмаїл в рамках проекту «GreeTHiS – Зелений туризм та історична спадщина – сходинка для розвитку Басейну Чорного моря”, що фінансується Спільною операційною програмою «Басейн Чорного моря 2014-2020», зацікавленими сторонами (предстаіниками НУО, державних та комунальних установ, МСП, асоціацій) було відвідано підрозділ КЗ ІМР «Музей О.В. Суворова» – Діораму «Штурм фортеці Ізмаїл», що є культурної та архітектурною пам’яткою національного значення.


Даний захід було організовано партнером проекту – Виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради в рамках реалізації заходу A.T2.3 «Відвідування культурних та історичних об’єктів».
Діорама «Штурм фортеці Ізмаїл» була відкрита 9 травня 1973 року в найстарішій будівлі міста – турецькій мечеті кінця 16 століття. Мечеть є одним з небагатьох зразків на території України середньовічної класичної османської архітектури періоду її найвищого розквіту.


Відвідувачі змогли ознайомитись із одним із ключових періодів історії міста, відвідати архітектурну пам’ятку, що демонструє мусульманський (турецький) період м. Ізмаїл, ознайомитись із історією побуту та ремеслами жителів фортеці Ізмаїл тощо.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Your email address will not be published.